Oптимізація податківТермін оптимізація податків має на увазі діяльність платника податків, спрямовану на зниження податкових виплат. По суті, це вибір кращого, оптимального шляху для досягнення єдиної мети — підвищення прибутковості.

одатки — це інструмент, за допомогою якого держава регулює ринкові відносини серед господарюючих суб’єктів.

Вони є способом наповнення бюджету країни, який розподіляється на соціальні та суспільні потреби.

З точки зору бізнесменів і власників підприємств, податки — це прямі фінансові втрати в різних кількостях.

Відповідальність

Ухилення від сплати податків — це правопорушення, яке за певних обставин може бути кваліфіковано як кримінально каране діяння по ст.212 Кримінального кодексу України. У той же час оптимізація податків і податкове планування застосовуються платниками податків в якості методів легального зменшення обсягів платежів до бюджетів.

Оптимізація оподаткування та внутрішнє планування здійснюється за рахунок оптимізації ведення бухгалтерського обліку

Документ, що розробляється на один фінансовий рік, який засвідчує законність і обгрунтованість трактування нормативних актів, є облікова політика.

Довгий час податкове законодавство України не зазнавало жодних серйозних змін

Практика податкового планування та оптимізації устоялися, були вивчені матеріали перевірок підприємств податковими органами, судова практика у спорах з податковими органами, і рекомендовані консультантами методи оптимізації можна було сміливо впроваджувати на підприємствах будь-якої форми власності.

Після вступу в силу Податкового кодексу суб’єктам господарювання довелося напрацьовувати нові методи оптимізації оподаткування. Поточний рік стане роком реформування податкового законодавства, яке призведе до істотної зміни принципів взаємовідносин платників податків з податковими органами і перегляду способів мінімізації платежів до бюджету. Уряд України активно працює над проблемою детінізації доходів громадян, що може привести до запровадження непрямих методів визначення податкових зобов’язань з ПДФО. Уже сьогодні робляться спроби вивести заробітні плати з «тіні».

Основні підходи податкової оптимізації підприємств у 2017 році будуть залежати, насамперед, від обраної концепції податкової реформи. Якщо у Вас виникла необхідність індивідуальної консультації, Ви можете зв’язатися з нами за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Метки:

Комментарии закрыты.